Pozbycie się uzależnienia jest łatwe!

Alkozeron
przywraca do spokojnego, pełnego życia
W CIĄGU 1 KURSU

Łagodzi objawy:

 • Zależności
 • Leków
 • Zrywów
 • Depresje
 • Zespółu
  odstawienia
 • Kaca

do końca promocji pozostało:

00
14
41
8950руб2990руб

Twoje imię:

Twój telefon:

Alkoholizm - droga na dno

Agresja, amoralne zachowanie

Ponad 70% przestępstw (powodujących ciężkie uszkodzenia ciała, zabójstwa, kradzieże, zgwałcenia) są popełniane w stanie zatrucia alkoholem.

Utrata statusu społecznego

Częste spożywanie napojów alkoholowych prowadzi do rozpadu rodziny, utraty przyjaciół i znajomych.

Problemy zdrowotne

Depresja, zawał serca, utrata wzroku, zapalenie wątroby, wrzody, rak - to nie jest pełna lista konsekwencji spożywania alkoholu. Alkohol niekorzystnie wpływa na WSZYSTKIE narządy człowieka.

Problemy finansowe

Wraz z uzależnieniem od alkoholu wartości się zmieniają, a człowiek traci zdolność do dbania o siebie i swojej rodziny.

Utrata pracy

Pojawienie się w pracy w stanie nietrzeźwości lub absencji z powodu pijatyki prowadzi do zwolnienia na podstawie artykułu.

Samobójstwo

Każdego dnia na świecie 3000 osób popełnia samobójstwa z powodu alkoholu. Każdego roku - około 1 miliona (1,5% wszystkich śmierci).

Nadal myślisz, że to ciebie nie dotyczy?

Ukochana rodzina, prestiżowa praca, komfortowy dom - wszystko to można stracić z powodu alkoholu. O wiele trudniej będzie to wrócić.

Zrób
swój
wybór!
#####

Jak pojawia się zależność?

Alkohol na krótki czas odpręża ciało i polepsza nastrój kosztem zwiększania poziomu dopaminy - hormonu szczęścia. Ale potem ciało dostosowuje się do produkcji hormonu i jest on potrzebny w coraz większej ilości, aby osiągnąć efekt. Ponadto powstaje tetrahydroizochinolina - substancja, która blokuje produkcję dopaminy i serotonina.

Osoba przestaje cieszyć się życiem bez stymulacji, wpada w depresyjne nastroje. Tysiące neuronów są zniszczone, których nie można już przywrócić. Dlatego alkohol psuje pamięć i koordynację, utrudnia podejmowanie decyzji i powoduje agresję.

Kiedy potrzebna jest pomoc ?

Trudno się zrelaksować bez szklanki alkoholu

Próby zaprzestania picia kończą się kolejnym zrywem

Nie udaje się sobie poradzić z uzależnieniem nawet przy pomocy specjalistów

Stały się częstsze zachowania agresywne i okresy depresyjne

Życie jest zrujnowane przez alkohol

Pozbycie się uzależnienia od alkoholu stało się dostępne dla wszystkich!

 • Wywoła niechęć do alkoholu
 • Łagodzi objawy odstawienne i skutki picia alkoholu
 • Ma działanie
  uspokajające
 • Poprawia pamięć, koncentrację uwagi
 • Zmniejsza intoksykację przy zatruciem alkoholem
 • Zmniejsza lęk, apatię i depresję
 • Przywraca uszkodzone komórek wątroby i mózgu
#

Dlaczego Alkozeron jest skuteczny?

Zespół naukowców z Uniwersytetu Karoliny Północnej wykryl gen, który może chronić przed alkoholizmem i ma bardzo silny wpływ na ludzkie ciało, powiedział autor badania, genetyk Kirk Wilhelmsen.

Określona wersja genu CYP2E1 powoduje, że osoba jest nadwrażliwa na alkohol i nie ma żadnej ochoty pić napoje alkoholowe. Dane te pozwoliły na użycie specjalnej kolekcji ziół w celu sztucznego wpływania na gen, powodując uzależnienie i nietolerancję alkoholu u uzależnionych osób.

Tak powstał organiczny lek Alkozeron, który pomógł pokonać uzależnienie ponad 2 milionów ludzi na całym świecie.*

*Działa nawet bez wiedzy uzależnionego .

Przestań pić łatwo!

Ekstrakt z korzenia opornika łatkowatego

zapobiega nadmiernemu spożywaniu alkoholu, ułatwiając chęć napojów alkoholowych, usuwa trucizny i toksyny z organizmu.

Wyciąg z ostropestu plamistego

oczyszcza i przywraca komórki wątroby po długotrwałym spożywaniu alkoholu. Normalizuje procesy metaboliczne w organizmie.

ekstrakt z chabra

łagodzi obrzęki, stymuluje funkcjonowanie żołądka, poprawia apetyt, działa uspokajająco na układ nerwowy.

ekstrakt z tymianku

sprzyja pojawieniu się odruchu wymiotnego spowodowanego piciem alkoholu, ma również właściwości przeciwdepresyjne i uspokajające.

ekstrakt z dziurawca zwyczajnego

tłumi chęć do napojów zawierających alkohol, przywraca układ sercowo-naczyniowy, normalizuje funkcjomowanie układu pokarmowego.

ZATRZYMAJ SIĘ!

Powiedz "NIE" alkoholowi i zmień swoje życie na lepsze!

Po pierwszym zażyciu kapsułki substancje dostają się do organizmu, co powoduje trwałe obrzydzenie i odrzucenie alkoholu. Dopamina, która blokuje depresję po alkoholu, zaczyna się wytwarzać naturalnie.

Miękkie kojące zioła w składzie zapobiegają zespołu odstawienia i jego objawom, łagodzą napięcie nerwowe, lęk, agresję, drażliwość.

Procesy centralnego układu nerwowego powracają do normy i aktywowana jest działalność ośrodków zadowolenia w mózgu bez etanolu. Poziom hormonów stresu stopniowo maleje, znika potrzeba "zrelaksowania się" za pomocą alkoholu.

Zależność znika, ponieważ ciało jest całkowicie zrekonstruowane, aby w naturalny sposób przyjmować hormon radości. Przywracana jest praca najważniejszych narządów i układów organizmu, osłabiona przez alkohol.

Metoda użycia:

przyjmować
po 1 kapsułce
1 kapsułka dziennie po posiłku
Codziennie w trakcie leczenia

Opinia
specjalista

W swojej praktyce nie stosuję kodowania ani tak zwanej terapii awersyjnej. To gdy pacjent otrzymuje lek, który podczas interakcji z alkoholem powoduje poważne zatrucie organizmu (nudności, wymioty, zawroty głowy, ból narządów pokarmowych).

Po pojawieniu się Alkozeron w praktyce znacznie łatwiej było zwalczyć uzależnienie. Kapsułki nie zawierają związków chemiczno-syntetycznych, które niekorzystnie wpływają na organizm.

W 98% przypadków, po kilku dniach przyjmowania Alkozeron, osiąga się szybki spadek chęci do alkoholu. Naturalny lek Alkozeron działa zgodnie z prostym algorytmem: obrzydzenie do alkoholu > zmniejszenie agresji i zespołu odstawienia > przywrócenie organizmu.

Moi pacjenci wracają do normalnego życia niezależnie od nasilenia alkoholizmu. Dlatego polecam Alkozeron każdemu jako jedyny bezpieczny sposób na pozbycie się chęci do alkoholu.

Nie czekaj, aż twoje życie się zawali, podążaj za przykładem!

Betty
Johnston

36 lat

Zawsze myślałam, że znam miarę alkoholu i zachowuję się odpowiednio w stanie upojenia. Pewnego razu upiłam się aż straciłam pamięć. Następnego ranka moi przyjaciele pokazali wideo z imprezy, w której tańczę topless w barze, ale nie pamiętałam tego, co robiłam. Ale nawet dziki wstyd i nienawiść do siebie nie mogły mnie powstrzymać. Próbowałam na kilka sposobów pozbyć się uzależnienia od alkoholu - bezużytecznie. Pomógł Alkozeron. Byłam zdenerwowana przez pierwsze pięć dni, nie wierzyłam, że to pomoże. A potem ulżyło mi. Zaczęłam czuć się lepiej, wyglądać stałam bardziej atrakcyjnie, zmieniłam krąg przyjaciół, moje życie osobiste się poprawiło. Od tamtej pory nie piję nawet słabego alkoholu przez 10 miesięcy.

Patricia
Ross

28 lat

Mein Mann hat einen ziemlich nervösen Job und baute früher immer mit Hilfe von Alkohol seinen Stress ab. Zuerst nur freitags, dann samstags, und nach ein paar Jahren begann er jeden Tag zu trinken. Dabei ist er auch noch sehr aggressiv geworden und ich habe mir natürlich angefangen um ihn Sorgen zu machen. Etwas später wurde sogar strafversetzt. Ich konnte das alles nicht mehr lange ertragen und habe angefangen nach Lösungen für dieses Problem zu suchen. Und zum Glück bin ich auf Alkozeron gestoßen! Nach einer Woche habe ich meinen Mann nicht mehr so betrunken gesehen und nach einem Monat hat er vollständig aufgehört zu trinken. Schließlich wurde er wieder befördert und bei uns in der Beziehung ging auch alles Berg auf.

Daniel
Byrd

44 lata

Als meine Frau mich verlassen hat, war Alkohol meine einzige „Rettung“. Einige Monate lang habe ich fast täglich getrunken und dann auch noch meinen Job verloren. In diesem Moment ist mir endlich klar geworden, dass es nicht mehr so weiter gehen kann. Gott sei Dank hat mich ein Freund dazu überredet, anzufangen Alkozeron einzunehmen. Nun kann ich zuversichtlich sagen, dass ich keinen Alkohol mehr trinken und es auch nicht tun möchte. Wenn Sie oder Ihre Verwandten auch dieses Problem haben, versuchen Sie es mit Alkozeron! Das wird Ihnen sicherlich helfen!